Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgoma višta?


Kaip teisingai valgyti vištieną, aprašyta prie paukštienos. Norėtųsi duoti gerą patarimą, kurio reikėtų laikytis perkant paukštieną: nepirkite mėlynų vištų, kurias pardavinėja netikę prekeiviai. Kokybiškos vištos oda visada yra gelsvo atspalvio, kuris reiškia, kad paukštis buvo lesinamas grūdais.

Vištiena su riebalų sluoksneliu, kuris išsilydo verdant arba kepant, savo skoniu turi ką nors priminti. Liesos vištienos skonis neprimena nieko.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668