Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgoma suflė?


Kartą įžymus restoranų reikalų žinovas ir kritikas atėjo pas garbingą virėją į jo garsų restoraną, kad paragautų jo ne mažiau pagarsėjusios suflė, ir laukdamas deserto turėjo niekingai sugaišti daug valandų, nes virėjui tik iš trečio karto pavyko sukurti šį neįkainojamą ir ne taip lengvai pagaminamą patiekalą.

Virėjas arba padavėjas išverčia suflė iš bokalo formos indo į lėkštę, stovinčią ant pristatomo staliuko. Į lėkštę jau būna įpilta padažo arba prie suflė jo įpilama vėliau.

Šis skanėstas valgomas desertiniu šaukšteliu ir desertine šakute. Būtent šaukšteliu suflė kabinama iš viršaus į apačią. O iš tikrųjų šaukštelis tarsi pats savaime panyra į šią švelnią masę - pasitenkinimo valgant suflė neįmanoma aprašyti jokiais žodžiais.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668