Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomi padažai?


Paplitusi nuomonė, kad iš padažų galima pažinti geros virtuvės meistrus. Virėjai, gaminantys padažus, sudaro ypatingą gildiją.

Pamirkyti mažylį arba rodomąjį pirštą į padažą ir jo paragauti - gana šmaikštus, bet ne visai kultūringas poelgis. Todėl mes tokie dėkingi išradusiajam gurmanų šaukštą, arba šaukštą padažui, kuris gana plokščias, kad būtų patogu jj naudoti lėkštėje, ir gana gilus, kad būtų galima pasemti norimą kiekį padažo. Šaukštas padažui - būtinas valgomasis įrankis. Jei jo nėra, jūs turite teisę suabejoti, ar tikrai šioje pilvapenystės šventovėje tinkamai tarnaujama Lukulo idealams.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668