Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomi moliuskai?


Čia mes neduosime instrukcijų, kaip elgtis su moliuskais (jas galima rasti kituose puslapiuose), o pasistengsime paaiškinti vieną plačiai paplitusį nesusipratimą. Moliuskams priklauso dvigeldžiai moliuskai ir austrės. Krevetės, omarai, krabai ir langustai priklauso vėžiagyviams. O sraigės - pilvakojai moliuskai. Taigi tikriausiai sugebėjome bent jau sutvarkyti ir paaiškinti šią žodžių maišalynę zoologijos srityje.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668