Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomi krabai?


Svarbiausi šios rūšies atstovai yra vėžiai. Jie skiriasi svoriu ir dydžiu. Upinių vėžių mėsa savo švelnumu gerokai pranoksta kitų gėlavandenių mėsos skonį. Maistiniu požiūriu jie labai vertingi. Šviežių, tik paruoštų krabų mėsa nepaprastai gardi. Jeigu krabai į stalą patiekiami neišdoroti, kaip dažniausiai ir būna, reikia elgtis pagal nurodymus, pateiktus Omarams, Vėžiagyviams. Ten galima rasti ir pikantiškų vynų parinkimo rekomendacijų.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668