Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomi kiaušiniai?


Iš pirmo žvilgsnio kiaušinis atrodo lengvai įveikiamas patiekalas. Tačiau jo valgymo būdų yra ne mažiau kaip paruošimo būdų. Pusryčiaujant kiaušinį patogiausia valgyti šaukšteliu. Kartais mėgstama minkštai virto kiaušinio trynyje padažyti baltos duonos gabalėlį. Jokių sunkumų nesudaro kiaušinio taurelėje patiektas kiaušinis: jo turinys kabinamas tam skirtu šaukšteliu. Neplakta kiaušinienė valgoma šakute ir peiliu. Išsiliejus tryniui jaudintis neverta, net jei lėkštė neatrodys labai tvarkingai. Tinkamai paruoštą plaktą kiaušinienę galima valgyti tik šakute.

Kiaušiniams valgyti skirtu šaukšteliu keletą kartų suduodama per kiaušinio viršūnę. Smūgiai neturi būti labai stiprūs, kad lukštas nesuskiltų per daug smulkiai. Tada viršūnė nuvožiama šaukšteliu, paimama ranka ir iškabinamas jos turinys. Likusi minkštai virto kiaušinio dalis taip pat valgoma šaukšteliu. Kietai virtą kiaušinį patogiau valgyti supjaustytą. Per lukštą taip pat suduodama keletą kartų. Jei kiaušinis greitai atšaldytas, jį lengva nulupti. Po to jis supjaustomas peiliu arba susmulkinamas šaukšteliu.

Yra dar vienas kiaušinių valgymo būdas: iš šono peiliu suduodama per kiaušinio viršūnę ir ji nurėžiama. Toliau daroma kaip kitais atvejais. Per taurelėje stovintį kiaušinį smugiuoti nederėtų. Toks bandymas kartą liūdnai baigėsi: nukentėjo ranka, o kiaušinis liko sveikas. Norint be skaudžių pasekmių peiliu nurėžti kiaušinio viršūnę, pirmiausia reikia padeti jį ant lėkštutės ir, viena ranka prilaikant, peiliu atsargiai suduoti per lukštą.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668