Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomi bulvių traškučiai?


Jie nėra sveikas maistas, be to, labai kaloringi. Bet pirmiausia jie kelia troškulį, todėl siūlomi visuose baruose. Bulvių traškučiai valgomi tik rankomis. Vis dėlto netinka čiupti iš dubens jų visą saują. Traškučius reikia imti vieną po kito. Tie, kuriems toks patarimas nepatiks, gali šaukštu įsiberti jų į lėkštelę. Taip daug maloniau ir higieniškiau nei kišti į dubenį visus penkis pirštus. Be to, visada reikėtų turėti pasiruošus popierinę servetėlę.

Su bulvių traškučiais galima gerti viską, kas malšina troškulį. Geriausia - vandenį.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668