Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomos bulvės?


Iš karto paneigsime dvi neteisingas nuomones. Bulvės pačios savaime nedidina svorio. Be to, bulves galima pjaustyti peiliu, jei klientas nori padaryti sau malonumą demonstruodamas mokėjimą elgtis su peiliu ir šakute. Anksčiau etiketas - dabar praktika: tai, kad šiandien bulves galima pjaustyti peiliu, visiškai nereiškia, jog taip elgtis būtina. Susmulkintos šakute jos atrodys patrauklesnės ir biresnės.

Jei bulvės pabarstytos džiūvėsėliais arba keptos, elgiamasi truputį kitaip - galima, nors ir nebūtina, naudotis peiliu, bet ne pjaustyti bulves, o jas paskirstyti ant šakutės. Šį netradicinį elgesį mes laikome visiškai leistinu, nes nenorime būti šventesni už popiežių.

Natūralų bulvių skonį geriausiai pabrėžia rislingas, rislaneris ir baltasis burgundiškas vynas.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668