Omletas, įdarytas daržovėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Omletas, įdarytas daržovėmis


INGREDIENTAI:

4 kiaušinių,
2 šaukštų pieno,
2 šaukštų sviesto,
margarino ar kitokių riebalų,
druskos.

Daržovių į d a r u i:
3 morkų,
1 stiklinės šviežių žirnelių,
0,5 šaukšto sviesto,
miltų,
cukraus,
druskos,
grietinės.


GAMINIMAS:

Morkas supjaustykite plonais griežinėliais ir iššutinkite su mažai vandens. Šutinimui įpusėjus, sudėkite sviestą, žirnelius ir šutinkite, kol daržovės bus minkštos. Pridėkite pakepintų miltų, cukraus, druskos, grietinės, viską išmaišykite ir dar truputį pašutinkite. Iš sviesto, miltų, vandens ir cukraus galima pataisyti baltąjį padažą ir užpilti ant daržovių.

Ant kiekvieno omleto vienos pusės uždėkite po 2 šaukštus šutintų daržovių, o antrąja puse pridenkite įdarą. Arba daržoves dėkite omleto centre, o abu kraštus užlenkite taip, kad šonuose būtų matyti įdaras. Tokiu pat būdu galima paruošti įdarą iš vienos rūšies daržovių: morkų ar žirnelių (vienai porcijai imti 1 stiklinę žirnelių). Įdarą galima gaminti ir iš šparaginių pupelių, špinatų, troškintų grybų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668