Velykų bobutės pyragas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Velykų bobutės pyragas


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

500 g kvietinių miltų,
40 g mielių,
150 g margarino,
150 g razinų,
125 g pieno,
150 g cukraus,
6 kiaušinių trynių,
žiupsnelio druskos,
vanilinio cukraus,
spalvotų pabarstukų ir
cukatų papuošti.

G l a j u i:
200 g miltinio cukraus,
15 ml virinto vandens,
5 g citrinų sulčių.

GAMINIMAS:

Mieles išmaišykite su šiltu pienu ir cukrumi, palikite kilti 15-20 min. Ištirpinkite margariną, įberkite druskos, sudėkite išsuktus kiaušinių trynius, įberkite vanilinio cukraus, suberkite pamirkytas razinas, įberkite miltų.

Viską gerai išmaišykite. Paruoštą tešlą sukrėskite į riebalais išteptą kekso formą, (tešla turi užpildyti pusę formos)ir 45 min. palikite šiltai kilti. Pašaukite į 190-200 laipsnių orkaitę ir kepkite 40-45 min. Apliekite iš miltinio cukraus, citrinų sulčių ir vandens išsuktu glajumi.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668