Greitai pagamintas sūris receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Greitai pagamintas sūris


INGREDIENTAI:

1 kg reikės:
1 l pieno (3,5 proc. riebumo),
1 kg varškės (geriau tinka naminė, 9-18 proc. riebumo),
3 kiaušinių,
100 g minkšto sviesto,
1-1,5 šaukštelio druskos,
1 šaukštelio valgomosios sodos.


GAMINIMAS:

Į užvirintą pieną sudėkite pertrintą per sietelį varškę, užvirinkite ir ant nedidelės ugnies pakaitinkite 25 min., periodiškai pamaišydami. Ant tuščio puodelio padėkite rėtį, padengtą keturgubu marlės sluoksniu ir supilkite pieno ir varškės mišinį. Palaukite, kol nubėgs išrūgos.

Dar šiltą sūrio masę sudėkite į puodelį, įmaišykite kiaušinius, sviestą, druską, sodą ir laikykite ant vidutinės ugnies. Kaitinkite nepaliaujamai maišydami maždaug 10 min. Sudėkite gautą masę į sviestu išteptą formą, paviršių išlyginkite, o kai tik atauš-padėkite į šaldytuvą. Po 3 val. sūrį iškrėskite į lėkštę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668