Sūris iš varškės ir pieno receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sūris iš varškės ir pieno


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

500 g varškės (300 g 9 proc. ir 200 g 2 proc. riebumo),
0,5 l pieno (3,2 proc. riebumo),
50 g sviesto,
0,5 šaukštelio druskos,
0,5 šaukštelio geriamosios sodos.

GAMINIMAS:

Užvirinkite pieną. Varškę pertrinkite per sietelį, kad būtų vienalytė ir įmaišykite į verdantį pieną. Maišydami užvirinkite ir nenustodami maišyti pavirinkite ant vidutinės ugnies dar 10 min. Gautą mišinį nukoškite per dvigubos marlės skiautę, nestipriai paspausdami, kad nutekėtų išrūgos.

Dar karštą sūrį dėkite į puodelį kartu su druska, soda ir minkštu sviestu, viską permaišykite ir pakaitinkite ant mažos ugnies maždaug 1 min. Maišoma masė gerai nuo puodelio sienelių. Puodelį nukaiskite ir palaukite, kol masė šiek tiek atauš, tuomet sudėkite į pasirinktą formą. Iki galo ataušinkite ir padėkite į šaldytuvą. Po 2-3 val. sūrį galite patiekti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668