Kiaušiniai kumpio lizdeliuose receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušiniai kumpio lizdeliuose


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

2 šaukštų aliejaus,
6 didokų griežinėlių šaltai rūkyto kumpio ar šoninės,
druskos,
maltų pipirų,
6 kiaušinių,
šviežių čiobrelių (papuošti).

GAMINIMAS:

Šešias kepimo formeles ištepkite aliejumi, į kiekvieną įdėkite po griežinėlį kumpio ir susukite "lizdelius". Į kiekvieną atsargiai įmuškite po kiaušinį, užberkite druskos, pipirų. Formeles su kumpiu ir kiaušiniais dėkite į skardą.

Kepkite 200 laipsnių orkaitėje 8 min., kol baltymai sukrekės (tryniai turėtų likti skystoki). Kiek atvėsinkite ir atsargiai iškelkite kumpį su kiaušiniais. Patiekite lėkštėje su žalumynais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668