Kiaušiniai su trijų spalvų įdaru receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušiniai su trijų spalvų įdaru


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

12 kiaušinių,
druskos,
pipirų.

Geltonajam į d a r u i:
6 šaukštų majonezo,
1 šaukšto garstyčių,
1-2 šaukštelių ciberžolės,
1 šaukšto smulkintų pipirnių.

Žaliajam į d a r u i:
6 šaukštelių tepamojo varškės sūrelio,
1 šaukšto pesto padažo,
1 šaukšto smulkintų baziliko lapelių,
1 šaukšto citrinos sulčių,
1 šaukštelio tarkuotos citrinos žievelės.

Raudonjam į d a r u i:
6 šaukštelių tepamojo varškės sūrelio,
pusės raudonosios paprikos,
1 šaukštelio maltos raudonosios paprikos,
žiupsnelio maltos aitriosios paprikos,
1 šaukšto saulėgrąžų sėklų.

GAMINIMAS:

Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, nulupkite ir perpjaukite per pusę. Geltonas įdaras: iš aštuonių kiaušinių puselių išimkite trynius, išsukite su majonezu, garstyčiomis ir ciberžolėmis. Sudėkite smulkintas pipirnes, pasūdykite, pagardinkite pipirais ir išmaišykite. Įdarą sukrėskite į konditerinį maišelį ir į kiaušinių puseles išspauskite bokštelius.

Žalias įdaras: varškės sūrelį išsukite su pesto padažu, citrinos sultimis ir tarkuota žievele. Baziliko lapelius nuplaukite, smulkiai sukapokite. Sukrėskite į varškės sūrelio masę, išsukite. Pasūdykite, pagardinkite pipirais. Masę sukrėskite į konditerinį maišelį ir išspauskite bokštelius į aštuonias kiaušinių puseles.

Raudonas įdaras: papriką smulkiai supjaustykite, varškės sūrelį išsukite su raudonąja ir aitriąja paprika, pasūdykite, pabarstykite pipirais ir išsukite. Masę sukrėskite į konditerinį maišelį ir išspauskite į likusias aštuonias kiaušinių puseles. Pabarstykite saulėgrąžų sėklomis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668