Ypatingi lietiniai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ypatingi lietiniai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

(4 porcijos)
T e š l a i:
2/3 stiklinės miltų,
2 kiaušinių,
100 ml pieno,
1 šaukštelio vanilinio cukraus,
1 šaukšto aliejaus,
žiupsnelio druskos.

Į d a r u i:
50 g razinų,
100 g riešutų,
1 stiklinės romo,
1 šaukšto miltinio cukraus,
200 g šokolado užpilui.

GAMINIMAS:

Razinas užpilkite romu, palaikykite. Tešlai skirtus produktus išmaišykite ir iškepkite lietinius blynus. Riešutus sumalkite mėsmale, įdėkite miltinio cukraus. Razinas išsemkite iš romo, nuspauskite ir sudėkite į riešutų masę, išmaišykite.

Įdarą dėkite ant lietinių ir juos gražiai sulankstykite. Paruoštus blynelius pašaukite į orkaitę ir kepkite apie 5 min. Šokoladą ištirpinkite ant garų, supilkite romą, kuriame mirko razinos, išmaišykite. Karštus blynelius apliekite šokoladu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668