Įdaryti šokoladiniai kiaušiniai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Įdaryti šokoladiniai kiaušiniai


INGREDIENTAI:

300 g šokolado,
200 g riešutų,
indelis konservuotų abrikosų,
2 šaukštai cukraus pudros,
4 sausainiai,
kiaušinis,
pripučiamų balionėlių.


GAMINIMAS:

Šokoladą ištirpinkite karšto vandens vonelėje. Leiskite atvėsti: tai būtina, antraip balionėliai karštame šokolade susprogs! Balionėlius pripūskite ir panardinkite į šokoladą iki pusės. Tada sudėkite į dubenėlį ir įkiškite į šaldymo kamerą. Išplakite kiaušinio baltymą su cukraus pudra.

Abrikosus ir riešutus sumalkite mėsmale arba susmulkinkite smulkintuvu (kelias abrikosų puseles palikite papuošti). Kai šokoladas sustings, balionėlius pradurkite ir išimkite. Į kiekvieną šokoladinio kiaušinio puselę sluoksniais dėkite riešutų ir abrikosų masės, sumaltų sausainių ir su cukraus pudra išplakto baltymo. Papuoškite abrikoso gabalėliu, imituojančiu trynį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668