Šokoladinė aistra receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šokoladinė aistra


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
200 g šokoladinių sausainių.

K r e m u i:
180 ml pieno,
100 g cukraus,
4 kiaušinių,
125 g karščiojo šokolado,
1 šaukšto želatinos,
500 ml tirštos grietinėlės,
50 ml romo,
2 aitriųjų paprikų,
žiupsnelio kardamono.

P a p u o š t i:
4 šokolade mirkytų aitriųjų paprikų.


GAMINIMAS:

Pieną ant mažos ugnies užvirkite keptuvėje su kardamonu ir paprikomis. Suplakite cukrų, kiaušinius iki balkšvos ir tirštos masės. Iš lėto pilkite pieną į kiaušinių mišinį, nuolat maišykite. Vėl pilkite pieno masę į keptuvę ir užvirinkite.

Pavėsinkite 5 min., paskui sudėkite šokoladą, išbrinkintą želatiną ir maišykite, kol ištirps. Atvėsinkite, sudėkite šokoladinius sausainius į norimą tortinę, apšlakstykite romu. Suplakite grietinėlę iki standžių putų ir supilkite į šokoladinį mišinį.

Suverskite kremą ant sausainių. Atvėsinkite šaldytuve, kol sustings (apie 4 val.). Papuoškite šokolade mirkytomis aitriosiomis paprikomis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668