Makaronų lizdeliai su jūrų gėrybėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Makaronų lizdeliai su jūrų gėrybėmis


INGREDIENTAI:

500 g jūrų gėrybių,
250 ml grietinėlės,
makaronų lizdelių,
česnakų,
petražolių,
druskos,
juodųjų pipirų.


GAMINIMAS:

Jūrų gėrybes atitirpinkite ir nuplaukite. Tada suberkite į puodą, įpilkite vandens, grietinėlės, įberkite druskos, pipirų ir virkite, kol išgaruos maždaug trečdalis skysčio. Makaronų lizdelius išvirkite pagal instrukciją ant pakuotės.

Smulkiai supjaustykite česnakus ir suberkite į nuo ugnies nuimtas jūrų gėrybes. Į lėkštę dėkite makaronų lizdelių, užpilkite jūrų gėrybių padažu ir apibarstykite petražolėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668