Midijos su petražolėmis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Midijos su petražolėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Midijų su kiautais (grynojo svorio turėtų būti apie 350 g),
svogūnas,
30 g sviesto,
nedidelis ryšelis petražolių,
druskos,
maltų juodųjų pipirų.

GAMINIMAS:

Midijas nuplaukite po tekančiu vandeniu. Prasivėrusias ir pažeistas išmeskite. Dideliame puode užvirkite vandenį, suberkite midijas, uždenkite dangčiu ir virkite 5-6 min. Iš atsivėrusių kriauklelių ištraukite mėsą.

Neprasivėrusias geriau išmeskite. Svogūną supjaustykite pusžiedžiais, apkepkite svieste. Sudėkite midijas ir kepkite 5 min. vis pamaišydami. Pagardinkite druska ir pipirais. Paruoštas midijas apibarstykite smulkiai pjaustytomis petražolėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668