Imbierinis elis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Imbierinis elis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

7 cm ilgio imbiero šaknies,
1 apelsino (arba 2 žaliųjų citrinų),
500 g cukraus,
1 šaukštelio juodųjų pipirų žirnelių,
5 citrinų,
po 2 l negazuoto ir
gazuoto mineralinio vandens.

GAMINIMAS:

Ant didelės ugnies užvirinkite 1 l negazuoto vandens, subėrę pipirus ir tarkuotus imbierus. Kai užvirs, ugnį sumažinkite, maišydami dar 5 min. pavirinkite ir nukaiskite. Mišinį perkoškite, supilkite dar 1 l vandens ir dar kartą užvirinkite. Nukaiskite, dar kartą perkoškite, suberkite cukrų, išmaišykite ir ataušinkite.

Išspauskite sultis iš pasirinktų citrusinių vaisių ir supilkite į ataušintą imbierinį mišinį. Jį perpus praskieskite gazuotu mineraliniu vandeniu, papuoškite kokteilių šiaudeliu ir patiekite. Imbierinį elį galima papildyti taurele viskio-gausite vakarėlio kokteilį.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668