Kiaušinių laiveliai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušinių laiveliai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

8 kiaušinių,
500 g virto kumpio (pjaustyto plonais griežinėliais),
200 g varškės,
8 šaukštų grietinės,
4 šaukštų majonezo,
0,5 šaukšto garstyčių,
druskos,
pipirų,
salotų lapų,
gabaliuko fermentinio sūrio.

GAMINIMAS:

Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, nulupkite, perpjaukite išilgai. Išimkite trynius ir juos sutrinkite su varške. Įdėkite grietinės, garstyčių, įberkite druskos, pipirų ir sumaišykite su 200 g smulkinto kumpio.

Paruoštos masės pripildykite kiaušinių baltymų puseles, apliekite majonezu. Įdarytus kiaušinius dėkite į salotų lapais išklotą lėkštę. Iš likusio kumpio padarykite bures, persmeikite mediniais smeigtukais ir įsmeikite į kiaušinius, viršuje iš fermentinio sūrio padarykite vėliavėles.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668