Majonezas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Majonezas


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 didelių kiaušinių tryniai,
1/2 šaukštelio prancūziškų arba angliškų garstyčių,
1/2 šaukštelio druskos,
šaukštas (15 ml) acto arba citrinų sulčių,
250 ml aliejaus.

GAMINIMAS:

Trynius suleiskite į pašildytą dubenį ir plakite 1-2 min. Sudėkite garstyčias, suberkite druską, supilkite actą arba citrinų sultis ir dar 30 sek. paplakite. Pradėkite lašinti aliejų (nauolat mašant lašinkite tikrąja šio žodžio prasme: kitam lašui leiskite nukristi tik po to, kai tryniai būna visiškai susigėrę prieš tai patekusį aliejaus lašą).

Jei paskubėsite, masė gali sušokti į gumulus. Sulašinus maždaug pusę aliejaus masė labai sutirštėja. Dabar galima atsipūsti ir toliau plakant aliejų pilkite plona srovele. Gatavas majonezas turi būti plaktos grietinėlės tirštumo. Galima panaudoti dar vieną gudrybę, kad pastovėjęs majonezas neišsisluoksniuotų: baigiant plakti įpilkite 15-30 ml (1-2 šaukštus) virinto vandens.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668