Karšti sumuštiniai su prancūzišku batonu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su prancūzišku batonu


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

Prancūziškas batonas,
pomidorų,
dešros,
fermentinio sūrio,
petražolių,
majonezo,
česnakų.

GAMINIMAS:

Prancūzišką batoną supjaustykite riekelėmis ir padžiovinkite orkaitėje. Kiekvieną gabalėlį patrinkite česnakais. Pomidorus, sūrį ir dešrą supjaustykite griežinėliais. Kiekvieną batono riekelę aptepkite majonezu ir dėkite ant skardos.

Tada ant kiekvieno sumuštinio uždėkite po gabalėlį pomidoro ir dešros, o ant viršaus-sūrio. Papuoškite petražolių šakelėmis. Kepkite orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668