Kiniškų kopūstų sriuba receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiniškų kopūstų sriuba


INGREDIENTAI:

Kininių kopūstų,
100 g kiaulienos,
8 svogūnų laiškai,
1,5 šaukšto aliejaus,
1,5 l vištienos sultinio,
2 šaukštai sojų padažo,
0,5 šaukštelio susmulkintų imbierų šaknų,
100 g kiniškų lakštinių.


GAMINIMAS:

Didelėje keptuvėje įkaitinkite aliejų. Sudėkite susmulkintus kopūstus ir kiaulieną. Kepkite 5 minutes, kol mėsos gabalėlių vidus nebebus rausvas. Nepamirštkite pamaišyti kopūstų ir kiaulienos, kol kepa. Supilkite vištienos sultinį, sojų padažą.

Suberkite imbierus ir įkaitinkite. Tuomet sumažinkite ugnį ir troškinkite 10 min. retkarčiais pamaišydami. Sudėkite susmulkintus svogūnus ir lakštinius. Troškinkite, kol lakštiniai taps minkšti -2-4 minutes.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668