Sūriu apkepti žiediniai kopūstai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sūriu apkepti žiediniai kopūstai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1žiedinio kopūsto (400 g),
200 g poro,
2 šaukštų tarkuoto sūrio (parmezano).

P a d a ž u i:
200 ml neriebaus pieno,
1,5 šaukšto miltų,
druskos,
pipirų,
150 g sūrio.

GAMINIMAS:

Žiedinį kopūstą suskirstykite žiedeliais, griežinėliais supjaustykite porą. Daržoves sudėkite į pasūdytą vandenį, maždaug 5 minutes pavirkite ir nusausinkite. Paruoškite padažą: miltus išsukite su pienu, nuolat maišydami porą minučių pakaitinkite (temperatūra- neaukšta).

Puodą nukelkite nuo viryklės, suberkite tarkuotą sūrį ir išmaišykite.n Pagardinkite druska ir pipirais. Daržoves perdėkite į karščiui atsparią kepimo formą. Supilkite pieno ir sūrio padažą, užbarstykite tarkuoto sūrio ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje maždaug 10 minučių, kol patiekalas gražiai parus.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668