Kalėdiniai drebučiai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kalėdiniai drebučiai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

(4 porcijoms)
700 ml žuvies sultinio,
2 šaukštų želatinos,
20 sūdytų krevečių,
2 virtų kiaušinių,
1,5 stiklinės konservuotų ar šaldytų žirnelių,
3 virtų morkų,
brokolių.

GAMINIMAS:

Želatiną išbrinkinkite 1 stiklinės sultinio, pašildykite ir sumaišykite su visu sultiniu. Į formą įpilkite keletą šaukštų sultinio. Kai jis sustingsta, įdėkite supjaustytų kiaušinių, krevečių, brokolių, morkų "gėlyčių" ir vėl užpilkite trupučiu sultinio.

Kai šis sluoksnis sustingsta, dėkite sluoksnį žirnelių, sustingdyti. 2-3 val. drebučius laikykite šaldytuve, kad labai gerai sustingtų. Tada, palaikius formą inde su karštu vandeniu, išverskite drebučius ant lėkštės.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668