Plikytinukai su vaniliniu kremu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Plikytinukai su vaniliniu kremu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
170 g sviesto,
240 ml vandens,
210 g miltų,
3 kiaušinių.

Į d a r u i:
300 ml grietinėlės,
1 šaukštelio vanilės esencijos,
2 šaukštų miltinio cukraus.

Š o k o l a d i n i a m padažui:
110 g juodojo šokolado,
15 g sviesto,
2 šaukštų vandens.

GAMINIMAS:

Ant mažos ugnies ištirpinkite sviestą kartu su vandeniu. Užvirinkite ir nukaiskite. Į puodą suberkite persijotus miltus, maišykite mediniu šaukštu, kol masė pasidarys vienalytė ir nelips prie puodo kraštų. Iškrėskite tešlą ir palikite atvėsti 10-15 min. Dubenyje išplakite kiaušinius.

Tešlą vėl krėskite į puodą, iš lėto į tešlą įmaišykite kiaušinių plakinį. Turi susidaryti elastinga, glotni tešla. Šaukštu imkite tešlos ir dėkite ant riebalais pateptos skardos. Tarp kauburėlių turi būti nemaži tarpai, nes kepant tešla pučiasi. Pašaukite į 200 laipsnių orkaitę ir kepkite 25 min., kol kepinukai taps auksinės spalvos.

Ištraukite iš orkaitės ir kiekviename kepinuke padarykite skylutę, kad išeitų garai. Vėl pašaukite į išjungtą orkaitę 5 min., kad padžiūtų. Tada išimkite ir atvėsinkite. Kremas: išplakite grietinėlę su miltiniu cukrumi ir vanilės esencija. Kremo dėkite į konditerinį švirkštą arba maišelį ir pripildykite kiekvieną plikytinuką.

Padažas: ištirpinkite šokoladą su sviestu ir vandeniu, kol gausis skystas padažas. Apšlakstykite kiekvieną plikytinuką.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668