Bruknių sriuba su virtinukais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bruknių sriuba su virtinukais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

0,5 l bruknių,
1 l vandens,
stiklinės cukraus,
stiklinės miltų,
2 kiaušinių,
trupučio druskos.

GAMINIMAS:

Bruknes sutrinkite, sumaišykite su cukrumi. Sudėkite į verdantį vandenį ir pavirkite 20 minučių. Iš miltų, kiaušinių, trupučio vandens ir druskos paruoškite tešlą, ją iškočiokite, išspauskite rutuliukus.

Į virtinukų vidų dėkite po keletą cukruje pamirkytų bruknių, užspauskite kraštus. Virtinukus sudėkite į karštą bruknių sriubą, pavirkite dar 10 minučių. Patiekite su grietinėle arba grietine.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668