Pikantiškos krevetės receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pikantiškos krevetės


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

70 g sviesto,
3 skiltelių česnako,
1-2 aitriųjų paprikų,
6 riekelių baltos duonos,
1 šaukšto alyvų aliejaus,
350 g tigrinių krevečių,
200 g vynuoginių pomidorų.

Citrininiam m a j o n e z u i:
8 šaukštų majonezo,
1 citrinos tarkuotos žievelės,
2 šaukštų citrinų sulčių,
3 šaukštų smulkintų petražolių.

GAMINIMAS:

Inde sumaišykite smulkintą česnaką, supjaustytas aitriąsias paprikas, sviestą. Duoną sutepkite 2/3 mišinio, sudėkite ant skardos, įkaitinkite orkaitę iki 190 laipsnių ir kepkite 6-8 min., po to supjaustykite juostelėmis. Likusį sviestą ištirpinkite keptuvėje.

Apkepkite nuvalytas krevetes 2-3 min., išimkite iš keptuvės, įbeskite smeigtukus. Paruoškite citrininį majonezą: inde sumaišykite visus jam skirtus produktus ir krevetes. Duoną ir pomidorus patiekite į stalą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668