Kiaušiniai duonoje receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušiniai duonoje


INGREDIENTAI:

4 kiaušinių,
8 baltos duonos riekelių,
80 g veršienos,
1 svogūno galvutės,
100 ml aliejaus,
1 arbatinio šaukštelio garstyčių,
kelių petražolių šakelių papuošimui,
druskos ir maltų juodųjų pipirų.


GAMINIMAS:

Mėsą ir svogūnus supjaustykite smulkiais kubeliais. Veršieną ir svogūnus apkepinkite aliejuje, sudėkite garstyčias ir 2-3 minutes troškinkite neuždengtoje keptuvėje. Nuo kiekvienos duonos riekės nupjaukite plutą. Sudėkite po 2 riekeles duonos viena ant kitos ir viduryje įpjaukite kryžmai, kad nuo krašto liktų apie 1 cm. Aštriu peiliu išimkite duonos minkštimą, kad gautųsi duonos "puodelis".

Orkaitę įkaitinkite iki 200 laipsnių. Keptuvėje aliejuje duoną pakepinkite iš visų pusių. Duonos "puodelius" sudėkite ant kepimo skardos, į kiekvieną įdėkite truputį svogūnų ir veršienos, įleiskite po 1 kiaušinį, įberkite pipirų, orkaitėje kepkite 10 min. Duonos "puodelius" papuoškite petražolėmis, pabarstykite likusiais svogūnais ir veršiena.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668