Trapus picos paplotėlis su kriaušėmis ir voveraitėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Trapus picos paplotėlis su kriaušėmis ir voveraitėmis


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

15 g mielių,
500 ml miltų,
200 ml drungno vandens,
3 šaukštų alyvuogių aliejaus,
1 šaukštelio cukraus,
druskos.

V i r š u t i n i a m sluoksniui:
200 g voveraičių,
4 šaukštų sviesto,
50 ml grietinėlės,
1 skiltelės česnako,
1 didelės kriaušės,
100 g kietojo sūrio,
melisų ir mėtų lapelių.

GAMINIMAS:

Paruoškite tešlą: sumaišykite mieles, cukrų ir pusę kiekio vandens. Tegul pastovi, iki mielės ištirps. Tada sudėkite miltus, įberkite druskos, supilkite aliejų ir likusį vandenį. Minkykite, kol tešla nebelips prie rankų. Uždenkite ir padėkite valandai į šiltą vietą. Vėl kelias minutes paminkykite ir sukrėskite į kepimo popieriumi išklotą skardą.

Tešlos storis turi būti 1-2 cm. Voveraites apkepkite kartu su 2 šaukštais sviesto, kapotu česnaku ir melisų lapeliais. Įpilkite grietinėlės. Ketvirčiais supjaustykite kriaušę, išimkite sėklas ir apkepkite su likusiu sviestu iš abiejų pusių (turi paruduoti).

Prieš baigdami įmeskite kelis melisų lapelius. Voveraites supilkite ant tešlos, uždėkite kriaušes, apibarstykite tarkuotu sūriu. Kepkite 200 laipsnių karščio orkaitėje maždaug 10-15 minučių, kol sūris pasidarys traškus. Papuoškite mėtų lapeliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668