Virtas salotų padažas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Virtas salotų padažas


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

3 gabalėlių įvairių spalvų paprikų,
1 nedidelio gabalėlio aitriosios paprikos,
1 nedidelio svogūno,
1 skiltelės česnako,
450 ml vandens,
1 daržovių sultinio kubelių,
2 šaukštelių kukurūzų krakmolo,
žiupsnelio druskos,
40 ml obuolių acto ar citrinų sulčių,
50 ml vynuogių sėklų aliejaus.

GAMINIMAS:

Daržoves supjaustykite smulkiais gabalėliais, supilkite vandenį, sutrupinkite sultinio kubelį. Užvirkite. Krakmolą išmaišykite su 2 šaukštais vandens, po truputį plakdami supilkite į verdančias dažoves. Padažą virkite dvi minutes.

Ataušinkite. Tada supilkite actą ir aliejų, dar kartą suplakite. Supilkite į butelį. Šaltoje vietoje galima laikyti maždaug savaitę. Kaskart prieš valgydami suplakite. Lengvi padažai neužgožia sudedamųjų salotų dalių skonio, atvirkščiai - šis jaučiamas labiau, todėl eksperimentuokite į valias.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668