Avienos čenachai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avienos čenachai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g avienos kumpelio (tinka ir išpjova ar sprandinė),
1 morkos,
2 vidutinio dydžio bulvių,
tamsios adžikos,
laurų lapų,
pipirų,
druskos,
baziliko.

GAMINIMAS:

Avieną ir daržoves supjaustykite nedideliais ir vienodais gabalėliais, tik morką galima tarkuoti. Imkite troškinimo puodelius, ant dugno dėkite supjaustytą avieną, uždėkite 1 laurų lapą, 1 kvapiojo pipiro žirnelį, ant viršaus po sluoksnį bulvių ir morkų. Troškinį galite pagardinti ir spanguolėmis.

Viską paskaninkite žiupsneliu druskos ir bazilikais, jei mėgstate aštriau, įdėkite čili pipiriuką ar užkrėskite šaukštą tamsios adžikos. Tuomet užpilkite vandens, užvožkite dangtį ir pašaukite valandai į 200 laipsnių temperatūros orkaitę.

Aviena turi specifinį kvapą, kuris ne visiems patinka. Jeigu norite jį nuslopinti, į čenachą įdėkite porą saliero šaknies gabalėlių (tokio dydžio, kaip ir visos pjaustytos daržovės).

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668