Citrininiai virtiniai su mėlynėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Citrininiai virtiniai su mėlynėmis


INGREDIENTAI:

3 stiklinės mėlynių,
1/2 stiklinės cukraus.

T e š l a i:
3 stiklinės miltų,
kiaušinis,
1 citrinos žievelė,
žiupsnelis druskos,
žiupsnelis cukraus.


GAMINIMAS:

Iš tešlai skirtų produktų ir 1/2 stiklinės vandens užminkykite kietą, tamprią tešlą. Jč 20-30 minučių palaikykite, tada padalykite į kelias dalis ir iškočiokite į volelius. Kiekvieną volelį supjaustykite. Tešlos gabalėlius plonai iškočiokite į 5-7 cm skersmens blynelius. Pabarstykite juos miltais ir sudėkite į krūvelę, kad nedžiūtų.

Mėlynes užpilkite cukrumi ir atsargiai sumaišykite. Nuo tešlos skrituliukų vienos pusės kruopščiai nupurtykite miltus, į vidurį dėkite šaukštelį mėlynių su cukrumi, užspauskite kraštus ir užsukite "virvele". Dideliame puode užvirkite pasūdyto vandens, dėkite virtinukus ir virkite, kol jie išplauks į paviršių. Tiekite su grietine.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668