Skruzdėlynas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skruzdėlynas


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

3 didelių stiklinių miltų,
6 kiaušinių,
aliejaus minkyti ir kočioti,
aliejaus virti.

S i r u p u i:
0,4 l vandens,
500 g cukraus (galite dėti tiek pat natūralaus ar dirbtinio medaus),
citrinos rūgšties arba citrinos sulčių,
aguonų,
razinų.

GAMINIMAS:

Persijotus miltus berkite ant medinės lentos. Juose padarykite duobutę, įmuškite kiaušinius ir minkykite tešlą, kol ši pasidarys glotni. Tuomet ant lentos užpilkite šlakelį aliejaus, tešlą muškite kočėlu ir lankstykite į vidų, kol paviršiuje susidarys pūslelės, o tešla nelips nei prie lentos, nei prie rankų.

Tešlą pridenkite maistine plėvele, kad nedžiūtų, nes visos iš karto neiškočiosite. Plačiame puode įkaitinkite aliejų. Imkite po nedidelį gabalėlį tešlos ir iškočiokite labai plonus lakštus (kad persimatytų lenta). Juos dantytu ratuku supjaustykite norimos formos juostelėmis ir dėkite į verdančius riebalus.

Juostelių dėkite tik tiek, kad jos laisvai plaukiotų riebaluose. Kai viena pusė pagels, atsargiai apverskite. Išgriebtas sudėkite ant popierinio rankšluoščio, kad susigertų riebalai. Paruoškite sirupą. Cukrų ar medų sumaišykite su vandeniu, išvirkite sirupą. Suberkite prieskonius ir dar kartą užvirinkite.

Skruzdėlyną formuokite didelėje plokščioje lėkštėje nuo apačios. Pirmuosius tris sluoksnius sudėkite iš sausų juostelių, nes sirupas varvės ir jas sulipins. Kitas juosteles pavilgykite sirupe (tik vieną pusę) ir dėkite sluoksniais mažėjančia tvarka. Tarpus pabarstykite razinomis ir aguonomis. (Vietoje juostelių iš tešlos galite išsipjauti ir trikampėlius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668