Aštri marinuota žuvis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Aštri marinuota žuvis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1,3-1,5 kg ešerio, supjaustyto į 6 gabalus,
1/2 puodelio kukurūzų aliejaus,
1 didelio svogūno, supjaustyto pusžiedžiais,
2 susmulkintų česnako skiltelių,
350 g skiltelėmis pjaustytų pomidorų,
2 konservuotų aitriųjų pipirų,
petražolių.

M a r i n a t u i:
4 skiltelių česnako,
1 šaukštelio juodųjų pipirų žirnelių,
1 šaukštelio džiovintų raudonėlių,
1/2 šaukštelio maltų kmynų,
1 šaukštelio maltų aitriųjų paprikų,
1/2 šaukštelio malto cinamono,
1/2 puodelio švelnaus baltojo acto,
druskos.

GAMINIMAS:

Žuvies gabalus sudėkite vienu sluoksniu negiliame inde. Pagaminkite marinatą. Sutrinkite juoduosius pipirus ir česnaką piestelėje. Sudėkite džiovintus raudonėlius, kmynus, aitriąsias paprikas ir cinamoną, gautą pastą sumaišykite su actu.

Pagal skonį įdėkite druskos ir marinatu ištepkite abi žuvies gabalų puses. Uždenkite ir padėkite į šaltą vietą 1 valandai. Parinkite ugniai atsparų indą, kuriame žuvis tilptų vienu sluoksniu, ir įpilkite tiek aliejaus, kad būtų apsemtas dugnas. Sudėkite žuvį ir ant jos supilkite visą marinatą.

Ant žuvies sudėkite svogūnus, česnaką, pomidorus ir aitriuosius pipirus, supilkite likusį aliejų. Uždenkite indą ir kepkite ant silpnos ugnies 15-20 minučių, arba kol žuvis nebebus permatoma. Patiekite iš karto, papuošus petražolėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668