Lietiniai su "Nutela" ir bananais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lietiniai su "Nutela" ir bananais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

100 g miltų,
250 ml pieno,
2 kiaušinių,
žiupsnelio druskos,
2 šaukštų mineralinio vandens,
4 šaukštų "Nutelos" kremo,
1 banano.

GAMINIMAS:

Iš kiaušinių, pieno, miltų ir žiupsnelio druskos išplakite tešlą. Leiskite jai pusvalandį pastovėti kambario temperatūros patalpoje. Tuomet į tešlą supilkite mineralinį vandenį ir dar sykį gerai išmaišykite.

Tuo metu įkaitinkite keptuvę. Kepkite lietinius, paliedami į keptuvę tešlos tiek, kad blynas būtų visai plonas. Jį apkepkite iš abiejų pusių. Karštus lietinius aptepkite "Nutelos" kremu, į vidurį pridėkite bananų gabalėlių. Kiekvieną lietinį sulankstykite kaip vokelį ir iškart patiekite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668