Grikių blynai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Grikių blynai


INGREDIENTAI:

2 stiklinių grietinės,
3 stiklinių kvietinių miltų,
1 stiklinės grikių miltų,
1 stiklinės pieno,
1 stiklinės vandens,
5 kiaušinių baltymų,
50 g sviesto,
20 g mielių,
1 šaukšto cukraus,
žiupsnelio druskos,
aliejaus kepti.


GAMINIMAS:

Mieles išmaišykite šiltame pieno ir vandens mišinyje, suberkite grikių miltus ir pastatykite šiltoje vietoje rūgti. Grietinę sumaišykite su kvietiniais miltais ir užmaišykite netirštą tešlą. Įmaišykite standžiai išplaktus kiaušinių baltymus, ištirpintą sviestą, druską, cukrų ir viską išmaišykite.

Kai mielinis maišalas bus pakilęs, įmaišykite jį į kitą, kvietinių miltų tešlą ir pastatykite šiltoje vietoje. Tešlai pakilus keptuvėje iškepkite apskrudusius blynelius. Patiekite su ikrais ir sviestu. (?Grikių miltai linkę brinkti, todėl prireikus tešlą papildomai atskieskite vandeniu ar pienu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668