Mėlynių šaltsriubė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mėlynių šaltsriubė


INGREDIENTAI:

1,5 l vandens,
0,5 l mėlynių,
4 šaukštai cukraus,
truputis cinamono.

L e i s t i n u k a m s:
1 kiaušinis,
4-5 šaukštai miltų,
truputis cukraus,
druskos.


GAMINIMAS:

Paruoškite tešlą leistinukams: į išplaktą kiaušinį suberkite cukrų bei druską ir po truputį įmaišykite miltus. Leistinukus išvirkite pasaldintame vandenyje. Mėlynes suberkite į verdantį pasaldintą vandenį, pavirkite 10 min. ir atvėsinkite.

Prieš patiekdami sudėkite leistinukus ir sriubą atšaldykite. Jei mėgstate tirštesnę sriubą, virdami mėlynes galite supilkti 2-3 šaukštus nedideliame vandens kiekyje išmaišyto krakmolo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668