Klasikinis Hamburgo mėsainis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Klasikinis Hamburgo mėsainis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

800 g neriebaus veršienos arba avienos faršo,
kepsnių prieskonių,
4 didelių perpjautų mėsainių bandelių,
4 riekių čederio sūrio,
2 didelių pomidorų,
1 svogūno skridinėlių,
kelių lapų salotų,
1 marinuoto agurko,
100 g tiršto majonezo,
3 šaukštų aitriųjų paprikų padažo.

GAMINIMAS:

Iš faršo suformuokite keturis didesnius paplotėlius ir kepkite keptuvėje arba kepsninėje, kol abidvi pusės paruduos. Paskaninkite prieskoniais arba mėgstamais pagardais.

Mėsos paplotėlius ant apatinių bandelių pusių, ant jų - sūrio riekę, majonezo, aitriųjų paprikų padažo, pomidorų, agurkų griežinėlius ir salotų lapų. Apvožkite kita pusele. Jeigu norite, bandelių puses galite paskrudinti arba silpnai apkepinti orkaitėje arba, suvynioję į foliją ant grotelių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668