Grybų salotos su saulėje džiovintais pomidorais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Grybų salotos su saulėje džiovintais pomidorais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 kg šviežių bulvių,
100 g saulėje džiovintų pomidorų aliejuje,
3 raudonųjų svogūnų,
3 česnakų skiltelių,
250 g šviežių miško grybų,
aliejaus kepti.

P a d a ž u i:
2-3 šaukštų baltojo vyno acto,
2 šaukštų Dižono garstyčių,
1 šaukšto skysto medaus,
100 ml mėgstamo padažo,
0,5 šaukštelio druskos,
0,5 šaukštelio pipirų.

GAMINIMAS:

Išvirkite neskustas bulves, atšaldykite, nulupkite, susmulkinkite norimo dydžio gabaliukais. Saulėje džiovintus pomidorus supjaustykite juostelėmis. Pusiau perpjaukite svogūnus, supjaustykite plonomis skiltelėmis, susmulkinkite česnakus.

Sumaišykite padažo produktus. Kelias minutes aliejuje pakepinkite svogūnus ir česnakus. Į keptuvę sudėkite smulkintus grybus ir dar šiek tiek pakepkite. Grybų ir svogūnų mišinį sumaišykite su bulvėmis ir pomidorais. Užpilkite padažą, užbarstykite truputį petražolių ir gerai išmaišykite. Patiekite iškart arba po kelių valandų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668