Bobelė su romu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bobelė su romu


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
170 g miltų,
3 kiaušiniai,
3 šaukštai vandens,
100 g cukraus.

K e p i m o formai:
sviesto.

P a g a r d u i:
stiklinė vyšnių sulčių,
3-4 šaukštai romo,
2 tryniai,
stiklinė grietinėlės,
šaukštas krakmolo.


GAMINIMAS:

Kiaušinių trynius išsukite su cukrumi, baltymus išplakite su druska, kad būtų standžios, bet nesausos putos. Atsargiai sumaišykite. Tuomet po truputįberkite miltus, pilkite šiltą vandenį ir užmaišykite tešlą. Kepimo formą ištrinkite sviestu, į ją dėkite tešlą ir, nustačius vidutinį mikrobangų krosnelės galingumą, kepkite 6-9 minutes.

Kelias minutes palaikykite kepimo formoje, o paskui išimkite ir leiskite atvėsti. Vyšnių sultis sumaišykite su 2 šaukštais romo. Į šį skystį dėkite pyragą ir leiskite įmirkti. Išplakite grietinėlę, trynius ir krakmolą. Mišinį kaitinant sumaišykite 1 ar 2 kartus, tik neleiskite jam užvirti. Tuomet pilkite likusį romą. Prieš tiekiant bobelę apliekite šiuo pagardu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668