Kaštonėliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaštonėliai


INGREDIENTAI:

2 stiklinės miltų,
pakelis margarino,
2 šaukštai grietinės,
5 kietai virtų kiaušinių tryniūai,
1/2 šaukštelio sodos.

G l a j u i:
2 stiklinės cukraus,
2 šaukšteliai kakavos,
100 g sviesto,
4-5 šaukštai pieno,
smulkintų riešutų arba tarkuotų vaflių.


GAMINIMAS:

Pasiruoškite du dubenis. Į vieną nusijokite miltus, rupia tarka įtarkuokitemargariną ir išminkykite. Į kitą pilkite grietinę, sodą, sutarkuokite trynius. Abiejų dubenų tešlą sumaišykite ir lipdykite iš jos rutuliukus. Dėkite juos į skardą ir kepkite įkaitintoje orkaitėje 10-15 minučių.

Paruoškite glajų. Mažame puodelyje užvirinkite pieną su cukrumi, kakava ir sviestu. Į pradedančią tirštėti masę dėkite iškeptus kaštonėlius. Juos greitai ištraukite, pavoliokite vaflių trupiniuose arba smulkintuose riešutuose.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668