Šaltoji agurkų sriuba su putpelių kiaušiniais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šaltoji agurkų sriuba su putpelių kiaušiniais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 ilgavaisis agurkas,
1 šaukštas smulkintų laiškinių česnakų,
400 g natūralaus jogurto,
200 ml paukštienos sultinio,
druskos,
baltųjų pipirų,
8 putpelių kiaušiniai.

GAMINIMAS:

Agurką nulupkite, perpjaukite, išimkite sėklas ir supjaustykite mažais gabalėliais. sykiu su laiškiniais česnakais, jogurtu, sultiniu, druska ir pipirais sutrinkite elektriniu trintuvu.

Mažame puode užvirinkite vandenį, pasūdykite. Vandenį nuolat sukant rankiniu baltymų plakikliu, atsargiai įmuškite putpelių kiaušinius ir virkite 2 minutes. Patiekite su šalta agurkų sriuba.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668