Afrikietiškas manų kruopainių garnyras receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Afrikietiškas manų kruopainių garnyras


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 stiklinės manų kruopainių,
2 stiklini vištienos sultinio,
6 šaukštų margarino,
2 svogūnų,
1 paprikos,
2 morkų,
2 pomidor,
1 šaukštelio malto imbiero,
pipirų,
druskos.

GAMINIMAS:

T r o š k i n i o paruošimas: dideliame puode ištirpinkite 4 šaukštus margarino; sudėkite supjaustytus svogūnus ir papriką. Sudėkite morkas ir pomidrus, pabarstykite imbieru, druska ir pipirais. Uždenkite dangčiu ir patroškinkite, atiekite su kuskusu, paruoštu pagal pakuotės rekomendacijas.

K r u o p a i n i ų paruošimas: uvirinkite vištienos sultinį ir sudėkite į jį kruopainius; gerai išmaišykite, išjunkite ugnį, udenkite puodą ir palikite 10 min. Įdėkite 2 šaukštus margarin, išmaišykte ir patiekite.


1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668