Šašlykai su marinuotais pomidorais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šašlykai su marinuotais pomidorais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 kg kiaulienos,
500 g marinuotų pomidorų,
5 g maltų juodųjų pipirų,
4 svogūnai,
2 šaukštai aliejaus,
druskos,
kitų prieskonių.

GAMINIMAS:

Mėsą supjaustykite vidutinio dydžio gabaliukais ir marinuokite susmulkintų marinuotų pomidorų, maltų juodųjų pipirų ir kitų prieskonių, smulkiai sukapotų svogūnų bei aliejaus mišinyje (nedėkite druskos).

Mėsą marinuokite 3-4 valandas. Tuomet ją pasūdykite, truputį pamaigykite rankomis, užmaukite ant iešmų ir kepkite, šlakstydami vandeniu ir nepamiršdami reguliariai vartykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668