Česnakinis sviestas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Česnakinis sviestas


INGREDIENTAI:

200 g sviesto,
4 česnakų,
trupučio druskos,
šaukšto citrinos sulčių,
šaukšto smulkintų petražolių lapų.


GAMINIMAS:

Susmulkintus česnakus sutrinkite su druska. Kartu su kitomis sudedamosiomis dalimis suplakite plakikliu. Indą pastatykite į šaldytuvą ir palaukite, kol masė sutirštės, tada suvyniokite ją į maistinę plėvelę ar foliją, gražiai suformuokite ir padėkite šaltai. Prieš pjaudami, peilį pamerkite į karštą vandenį. Šaldiklyje gaminys gali būti laikomas iki trijų mėnesių, o šaldytuve-savaitę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668