Daugiaryžis su kalmarais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Daugiaryžis su kalmarais


INGREDIENTAI:

Apie 200 g rizoto ryžių,
5-6 puodeliai natūralaus daržovių sultinio,
2 šaukštai aliejaus,
svogūnas,
4 česnako skiltelės (po 2 ryžiams ir kalmarams),
puodelisw baltojo vyno,
400 g šviežių kalmarų,
po pusę raudonos ir
geltonos paprikos,
saliero stiebas,
druskos,
juodųjų pipirų,
kapotų petražolių,
apie 70 g sviesto.


GAMINIMAS:

Svogūnus ir česnakus nulupkite, susmulkinkite ir pakepinkite aliejuje, kol pasidarys permatomi. Į keptuvę supilkite ryžius, viską gerai išmaišykite ir kepinkite, kol šie irgi bus permatomi. Tada supilkite vyną, pamaišykite, leiskite jam susigerti ir tik tada įpilkite kelis samčius sultinio.

Kai ryžiai sugers sultinį, vėl jo įpilkite. Taip vis įpildami sultinio brinkinkite ryžius apie 15 min. Kalmarus atšildykite, nuvarvinkite, supjaustykite gabalėliais ir nusausinkite popieriniu rankšluoščiu.

Likusius česnakus susmulkinkite, pakepinkite karštame svieste, suverskite pjaustytus salierus ir išvalytas paprikas, galiausiai - kalmarus ir apie 3 min. viską pakepinkite. Nukėlus nuo viryklės sumaišykite su paruoštais ryžiais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668