Bulvių tyrė su špinatais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių tyrė su špinatais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

6-7 bulvės,
1 ryšelis šviežių špinatų,
100 ml pieno,
1 šaukštas sviesto,
truputis pipirų,
druskos,
kedrinių pinijų ("kedro riešutėlių"),
50 g išlydyto sviesto.

GAMINIMAS:

Nuskustas ir gabalėliais supjaustytas bulves 10-15 min. virkite sūdytame vandenyje. Tada sudėkite špinatus ir virkite, kol daržovės suvirs. Nusunkite, įdėkite sviesto, supilkite pakaitintą pieną ir sutrinkite elektrine trintuve.

Paskaninkite pipirais. Patiekdami tyrę pabarstykite kedrinėmis pinijomis ir apšlakstykite išlydytu sviestu. Tokia tyrė tinka ir prie žuvies, ir prie mėsos patiekalų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668