Salotos "Granatų apyrankė" receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Salotos "Granatų apyrankė"


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

500 g bulvių,
500 g burokėlių,
400-500 g vištienos,
1-2 svogūnai,
1-2 granatai,
250-300 g majonezo.

GAMINIMAS:

Vištienos filė išvirkite, smulkiai supjaustykite ir kartu su susmulkintu svogūnu šiek tiek apkepkite keptuvėje. Išvirkite bulves, leiskite joms atvėsti ir sutarkuokite stambia tarka. Sudėkite jas ratu 2-3 cm aukščio sluoksniu. Kad forma gautųsi taisyklingesnė, galima bulves dėti aplink apvalų indą ar stiklinę.

Bulvių sluoksnio viršų sutepkite majonezu. Ant bulvių sluoksnio dėkite apkepintą vištieną su svogūnais. Mėsa turi būti atšalusi. Viršutinį sluoksnį vėl patepkite majonezu. Išvirkite burokėlius, palaukite, kol atvės. Sutarkuokite stambia trintuve ir uždėkite ant vištienos. Burokėlių sluoksnis yra priešpaskutinis-jį vėl kruopščiai sutepkite majonezu. Tuomet ant majonezo suberkite granatų grūdelius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668